Stanowisko: Asystent Projektanta Branża Mostowa | Miejsce pracy: Rzeszów, Warszawa

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe lub student.
  • Znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD itd.
  • Podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie branży mostowej.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy.
Zadania:
  • Wykonywanie, pod nadzorem projektanta, opracowań projektowych, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych.
  • Weryfikowanie dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej.
Oferujemy:
  • Udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych.
  • Pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym.
  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz ubezpieczenia.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy.
Prosimy w przesyłanym CV zawrzeć klauzulę RODO: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Promost Consulting”.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na e-mail: rekrutacja@promost.pl