Stanowisko: Projektant branży elektrycznej | Miejsce pracy: Rzeszów

OPIS STANOWISKA
•         wykonywanie opracowań projektowych w zakresie branży elektrycznej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
WYMAGANIA
•         wykształcenie wyższe kierunkowe
•         doświadczenie w projektowaniu sieci branży elektrycznej, oświetlenia ulicznego
•         uprawnienia do projektowania branży elektrycznej
•         dobra znajomość programu AutoCAD
•         obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
•         bardzo dobra organizacja czasu pracy
•         umiejętność pracy w zespole
•         prawo jazdy kategorii B
OFERUJEMY
•         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
•         atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy
•         udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
•         pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
•         wsparcie rozwoju zawodowego: szkolenia, wydarzenia branżowe
•         komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

W cv prosimy zamieścić klauzulę RODO „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Promost Consulting”.