Stanowisko: Geotechnik | Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • współpraca z kierownikiem projektu,
  • opracowywanie zakresu badań geotechnicznych i geologiczno-inżynierskich,
  • nadzór projektowy nad wykonywanymi robotami geotechnicznymi, geologiczno-inżynierskimi,
  • analiza warunków gruntowo-wodnych i prowadzenie analiz obliczeniowych z zakresu interakcji grunt-konstrukcja,
  • opracowywanie projektów technicznych wzmocnień podłoża, posadowienia obiektów budowlanych, zabezpieczenia osuwisk,
  • kontakt z jednostkami administracji publicznej.

Wymagania:

  • absolwent/ka kierunku budownictwa (inżynierii lądowej) specjalizacja geotechnika lub podobne
  • dobra znajomość oprogramowania typu CAD,
  • znajomość oprogramowania geotechnicznego z wykorzystaniem metod równowagi granicznej oraz metod numerycznych,
  • wiedza w zakresie geotechniki,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
  • prawo jazdy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy:

  • udział w kompleksowej realizacji projektów inżynieryjnych,
  • pracę w doświadczonym zespole specjalistów,
  • wsparcie rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy,
  • dofinansowania do karty sportowej i ubezpieczenia grupowego,
  • udział w ciekawych wydarzeniach integracyjnych.

W cv prosimy zamieścić klauzulę RODO „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Promost Consulting”.