Stanowisko: Starszy Asystent Projetkanta Branzy Elektrycznej | Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • wykonywanie pod nadzorem przełożonego opracowań projektowych w zakresie branży elektrycznej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w projektowaniu sieci branży elektrycznej, oświetlenia ulicznego
  • uprawnienia do projektowania branży elektrycznej – mile widziane
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy
  • udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
  • pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
  • wsparcie rozwoju zawodowego: mentoring, szkolenia, R&D, wydarzenia branżowe
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

Prosimy w przesyłanym CV zawrzeć klauzulę RODO: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Promost Consulting”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na e-mail: rekrutacja@promost.pl